News / Oferty Specjalne / Grupy

Oferty Specjalne / Grupy

Restauracja Villa Park w Świerklańcu

położona jest w północno-wschodniej części Wyżyny Śląskiej na obszarze Garbu Tarnogórskiego. Leży ok. 30 km od Katowic, w pobliżu lotniska Katowice – Pyrzowice 10 km oraz trasie do Częstochowy i Tarnowskich Gór 9 km  gdzie w lipcu 2017 r. podziemia kopalni srebra zostały wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Tarnowskie Góry.  Kopalnia jest Gwiazdą Szlaku Zabytków Techniki, a także Punktem Kotwicznym Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego ERIH na trasie UNESCO Kopalna Srebra – Tarnowskie Góry.

Restauracja usytuowana jest tuż obok przepięknego  parku o powierzchni 154 ha. Do parku można dojechać samochodem, autokarem lub autobusem (np.linie 5, 192 z dworca PKM – obok PKP – w Tarnowskich Górach). Od XVIII wieku do stycznia 1945 roku właścicielami parku byli potomkowie rodu Henckel von Donnersmarck.

Obok restauracji czyli przed bramą wejściową do parku (oraz w parku)  znajduje się bardzo duży parking do samochodów osobowych, autokarów i busów.

Zapraszamy serdecznie wycieczki autokarowe, szkolne do zatrzymania się w Restauracji Villa Park i skorzystania z naszej specjalnej oferty na wyżywienie grupowe. Poniżej znajdą Państwo naszą orientacyjną ofertę na wyżywienie grup zorganizowanych.

Proponujemy grupą zorganizowanym naszą restaurację jako przystanek na drugie śniadanie, przerwę kawową z przepysznym śląskim ciastem czy to obiad lub obiadokolację z zabawą. Ceny obiadów dwudaniowych uzależnione są od wieku uczestników wycieczki.

Oferta obowiązuje dla grup powyżej 20 osób. 

  • Zapewniamy parking dla autokarów
  • Grupy dziecięce, młodzieżowe (gimnazja i szkoły średnie) cena zestawu od 20 zł
  • Grupy osób dorosłych cena zestawu od 25 zł
  • Pilot i kierowca wycieczki OBIAD GRATIS

Rezerwacje przyjmujemy mailowo i telefonicznie.

E-mail: parkowa.biuro@gmail.com   | Telefon: 519 808 800 |  32 390 25 10  | 518 471 573